106 lbs
1st Peyton Brown (Emmaus) F Austin Fashouer (West Scranton), 0:18
3rd Dane Druckenmiller (Saucon Valley) F Ryan Mcgurrin (Pennsbury), 0:39
5th Kyle Emsley (Wyoming Area) F Chase Garcia (Pleasant Valley), 3:00
113 lbs
1st Robert Lawlor (Father Judge) F Kordell Waiters (Emmaus), 1:08
2nd Kordell Waiters (Emmaus) F Kevin Dyer (Saucon Valley), 2:29
3rd Kevin Dyer (Saucon Valley) DEC Daniel Valdner (Pleasant Valley), 3-2
120 lbs
1st Eamonn Logue (Father Judge) F Matt Leskowsky (Emmaus), 0:58
3rd Solon Cast (West Scranton) F Collin Miller (Pennsbury), 2:45
5th Tyler Thomspson (Octorara) F Trevor Kibler (Pleasant Valley), 0:35
126 lbs
1st Josh Jones (Saucon Valley) TF Seth Hoopes (Octorara), 15-0 1:47
2nd Seth Hoopes (Octorara) DEC John Matthews (Father Judge), 7-4
3rd John Matthews (Father Judge) MD Mark Hertkorn (Pennsbury), 11-3
5th Gabe Ayala (Emmaus) DEC Randy Bonitz (West Scranton), 6-1
132 lbs
1st Liam Babauta (Octorara) DEC Nick Rosengrant (Saucon Valley), 1-0
3rd Antonio Martoccio (Pennsbury) F Garrett Walsh (West Scranton), 3:27
138 lbs
1st Caesar Fountain (Father Judge) MD James Gehr (Pleasant Valley), 13-5
3rd Justin Kyra (Saucon Valley) F Robin Wrobleski (Wyoming Area), 0:17
5th Dylan Baldwin (Emmaus) F Brandon Barton (West Scranton), 2:04
145 lbs
1st Jason Jones (Saucon Valley) TF Matthew Kidwell (Father Judge), 16-0 4:00
2nd Matthew Kidwell (Father Judge) DEC Jack Karel (Pennsbury), 8-1
3rd Jack Karel (Pennsbury) F Connor Carter (Emmaus), 0:58
5th Troy Sharpless (Octorara) F Dillion Anderson (Pleasant Valley), 1:13
152 lbs
1st Angelo Mahaffey (Saucon Valley) F Nathan Trotta (West Scranton), 3:46
3rd Shaun Peel (Pennsbury) DEC Brenden Spicer (Father Judge), 13-7
5th Charlie Banashefski (Wyoming Area) F Ej Iandoli (Pleasant Valley), 2:44
7th Ryan Wheeler (Octorara) F Anuj Arora (Emmaus), 3:21
160 lbs
1st Caden Wright (Emmaus) F Thomas Spirk (Saucon Valley), 3:40
2nd Thomas Spirk (Saucon Valley) F Dan Wildonger (Father Judge), 0:23
3rd Dan Wildonger (Father Judge) F Alex Pierce (Wyoming Area), 1:47
5th Tyler Connor (West Scranton) F Gavin Camerote (Octorara), 0:55
7th Ben Fritzsche (Pennsbury) DEC Gavin Dorn (Pleasant Valley), 6-4
170 lbs
1st Dan Dugan (Father Judge) F Braydyn Lugardo (Saucon Valley), 3:38
2nd Braydyn Lugardo (Saucon Valley) F Jaryn Polit-moran (Wyoming Area), 0:46
3rd Jaryn Polit-moran (Wyoming Area) DEC Jake Butka (West Scranton), 7-2
5th Jarek Wasko (Octorara) F Max Schummer (Pennsbury), 4:51
182 lbs
1st Dane Csencits (Saucon Valley) DEC Jeremy Seymour (West Scranton), 7-6
2nd Jeremy Seymour (West Scranton) MD Bruce Ebinger (Emmaus), 10-0
3rd Bruce Ebinger (Emmaus) MD Corey Mruk (Wyoming Area), 13-4
5th Chris Frable (Pleasant Valley) F Austin Troop (Octorara), 3:48
195 lbs
1st Jarrett Hirschbeck (Saucon Valley) F Brandon Jackson (Octorara), 5:13
3rd Justin Joseph (Wyoming Area) F Anthony Mazzela (Pleasant Valley), 0:51
5th Patrick Chappell (Pennsbury) DEC Jullian Rivera (West Scranton), 7-2
220 lbs
1st Davis Lee (Pennsbury) F Jared Harka (Saucon Valley), 3:21
2nd Jared Harka (Saucon Valley) F Luigi Mannino (Emmaus), 0:36
3rd Luigi Mannino (Emmaus) DEC Noah Worsnick (West Scranton), 3-2 TB2
5th Colby Wrigley (Octorara) F Richard Rodriguez (Pleasant Valley), 0:54
285 lbs
1st Joey Barno (Emmaus) F Damon Barhight (Wyoming Area), 3:47
3rd Timmy Weaver (Saucon Valley) F Elijah Slaughter (Pennsbury), 0:28