150 Wins
Jaret Lane, Sr., Southern Columbia 175
Creighton Edsell, Sr. Wyalusing 150
Jason Jones, Sr., Saucon Valley
150
Trent Hidlay, Sr., Mifflin
County 150 (sets new record for
most wins at his high school)
100 Pins
Clay Matthews, Sr., Reynolds
100th pin
100 Wins (achieved this wrestling season)
Jackson Bernhard, Sr Northwestern Lehigh
Isaac Crowell, Sr., Fort LeBoeuf
Lukas McLain, Sr., Ridgway
Nathan Haubert, Jr., Palisades
Hunter Michaels, Sr., Reynolds
Derek Yingling, Jr., West Branch
Edmond Ruth, Jr., Susquehanna
Twp
Luca Colestock, Sr., Camp Hill
Colton Camacho, Jr., Franklin
Regional
Anthonyh Hinson, Jr., Spring
Grove
Jesse Quatse, Sr., Greensburg
Salem
Owen Verespy, Sr., North Penn
(1)
Stephen Veneziale. Sr.,
Archbishop Wood
Duncan Waite, Sr., St.Joseph's
Prep
Michael Leyland, Sr., Roman
Catholic
David Krokowski, Jr. Wyoming Valley West
Leno Ciotti.Sr., McDowell
Carter Starocci, Jr,. Cathedral
Prep
Tyler McKinney, Sr., Cathedral
Prep
Kawaun Deboe, Jr. Cathedral Prep
Tyler Burlew.Sr., Corry
Brock Salvatore, Sr.,
Sharpsville
Garrett Kopp, Sr.. North East
Joe Galvin, Sr., Iroquois
Dylan Proper, Sr., Maplewood
Spencer Head, Sr., Eisenhower
Collin Askins, Sr., Harbor Creek
Nick Onea, Jr.,Pottsville
Ben Huber,Sr., Freedom
Jared Kuhns, Sr., Upper Perkiomen
Tyler DeLorenzo, East Stroudsburg South
Kyle Seibert, Sr, Governor Mifflin
Bodee Tolbert Sr Bishop McDevitt
Garrett Rigg, Sr., Bald Eagle Area
Steven Sorbin, Sr.,Brookville
Caleb Hetrick, Sr.,Brookville
Tyler Cook, Sr.,Brookville
Xavier Molnar, Sr.,Brookville
Cole Painter, Sr.,
Pottsville
Marco DiBattista,Sr.,
Plymouth Whitemarsh
Josh Jones, Jr, Saucon
Valley
Angelo Mahaffey, Sr., Saucon
Valley
Julian Gorring, Jr. Fort LeBoeuf
Landon Fisher, Sr.,
Huntingdon
Clay Verbanac, Sr.,
Cambridge Springs
Tye Varndell, Jr., Cambridge
Springs
Alex Caldwell, Sr. Ligonier
Valley
Aarron Gelvin,Sr.,
Greenville
Brendan Calvin, Sr.,
Greenville
Joshua Christner, Sr.,
Greenville
Noah Supsic, Sr, Shikellamy
Parker McClellan, Jr., Altoona
Braden McIntosh Sr., Western Wayne
Zack Wasser, Sr., Palisades
Nevin Estevez, Sr., JP McCaskey
Jacob Downing, Sr., North Allegheny
Matt Milbrand, Sr. Bloomsburg
Jacob Carpenter of Shamokin
Shane Noonan, Jr, Hazleton Area
John McCarthy, Sr. Delaware Valley
Blake Barrick, Sr. Big Spring
Jarred Papcsy, Sr., Bethlehem Catholic
Mike McKinney, Sr. Delaware Valley
Corey Christie, Sr., Burrell
Lucas Folmar, Sr., Harbor
Creek
Luigi Yates, Sr., Cathedral Prep
Cade Wilson, Sr., Nazareth
Zach Zeamer, Sr., Manheim
Central
Steven Newell, Jr. Dallas
Cole Fuller, Sr. Western Wayne
Seth Andrus, Sr., Central Mountain
Beau Bayless, Jr, Reynolds
Jake Brown, Sr.,Coughlin
Kolby Ho, Sr., DuBois
Jacob Burgette, Sr. Scranton
Ben Fromm, Sr. ,Cocalico
Josiah Gehr, Sr., Cocalico
Blaise Bressler, Sr., Northern Lebanon
Noah Stamm, Sr., Milton
Cole Forrester, Sr. Shippensburg
Caleb Bentley, Sr. , Trinity (3)
Tom Traverf, Jr., Tunkhannock
Izac Benson, Sr. Huntingdon
Bronson Garber, Jr. Upper Dauphin
Gabe Miller, Jr, Pequea Valley
Sam Rice, Sr., Tunkhannock
Josh Brown, Senior, Coughlin
Ivan Balavage, Senior, Scranton Prep
Seth Koleno, Sr. Bald Eagle Area
Blake Barrick, Sr. Big Spring
Luke O'Connor, Sr. Wyalusing